Акція OFFICE ATTACH WIN7 EOS

Добра нагода заробити та вивести на сучасний рівень продукт чи сервіс для замовників та користувачів. Крім того, можна отримати за це додаткові бонуси. Що треба зробити: якомога більше продати ноутбуків чи ПК разом з додатковою та необхідною всім позицією - Microsoft Office. Звісно, цей ноутбук чи ПК має бути із заздалегідь встановленою (передвстановленою) виробником* ОС Windows.

Які умови? Все просто - продавайте пристрої (ПК або ноутбуки) з передвстановленою на них виробником ОС Windows 10 Pro та додатково електронний ключ чи коробкову версію програмного продукту Microsoft Office.

Якщо ж Microsoft Office не запропоновано одразу з ноутбуком чи ПК, то це можна зробити протягом 5 днів, але не пізніше!

За продаж не менш 5-ти таких комплектів (пристрій з Windows 10 Pro + Office) буде нараховано по 17 у.о (за курсом в грн.) за кожний, отже можна заробити не менше 85 у.о.

Ця програма не застосовується на той самий офіс водночас з програмою "Office Volume ESD& FPP".

І ще одна підказка: чи хтось використовує ноутбук чи ПК без програм Microsoft Office? Напевно, що ні. То ж задача лише запропонувати це вчасно й саме Вам! А головне – цілком легально й з безліччю переваг для користувача при використанні ліцензованого програмного продукту.

Приклади комплектів:

  • Ноутбук чи ПК з Windows 10 Pro від виробника + Office Professional 2019 (електронний ключ ESD) = бонус 17 у.о.
  • Ноутбук чи ПК з Windows 10 Pro від виробника + Office 365 Business Premium (коробкова версія FPP / електронний ключ ESD) = бонус 17 у.о.
  • Ноутбук чи ПК з Windows 10 Pro від виробника + Office Home & Business 2019 (коробкова версія FPP / електронний ключ ESD) = бонус 17 у.о.
  • Ноутбук чи ПК з Windows 10 Pro від виробника + Microsoft 365 Busіness Standard (коробкова версія FPP) = бонус 17 у.о.