ЕКОМТЕХ
04/08/ 2020
Huawei MateBook D: ультралегкі безрамкові ноутбуки за доступною ціною
Компанія Huawei презентувала в Україні нову серію доступних ноутбуків Huawei MateBook D. Вони отримали оригінальний дизайн, легкий корпус та високу продуктивність.

Дизайн
Пристрої вирізняються розмірами – 14 і 15,6 дюймів у діагоналі. Дисплей Huawei MateBook D 14 обрамлений трьома ультравузькими рамками товщиною усього 4,8 мм, а Huawei MateBook D 15 — товщиною 5,3 мм. Співвідношення екрана до корпуса складає 84% (Huawei MateBook D 14) і 87% (Huawei MateBook D 15). Легкі ноутбуки мають витончений дизайн.Обидві моделі отримали антивідблисковий IPS-екран та співвідношення сторін 16:9 і роздільною здатністю Full HD. Максимальний кут розкриття – 178 градусів.

Продуктивність
Huawei MateBook D 14 і Huawei MateBook D 15 оснащені 12-нм мобільним процесором AMD Ryzen 5 3500U. Вбудований графічний процесор тут –AMD Radeon Vega 8. Важливо, що ноутбуки оснащені ефективною системою охолодження — вентилятор Huawei Shark Fin. Huawei Shark Fin Fan 2.0 оптимізує повітряний потік для швидкого охолодження та високої продуктивності ноутбука. Huawei MateBook D 14 також забезпечує тривалий час автономної роботи – до 9,5 год відтворення відео. Ще одна цікава фішка – розміщення фронтальної камери. Її розмістили у клавіатурі, тож за потребою камеру можна вивести або заховати. До речі, тут є сканер відбитків пальців – його розмістили на кнопці для увімкнення.

Цікаво
Нова серія Huawei MateBook D підтримує функцію Huawei Share. Це дає змогу ноутбуку та смартфону ділити один дисплей, на якому користувачі можуть перетягувати файли з одного користувацького інтерфейсу в інший та переглядати контент смартфона безпосередньо на ноутбуці.