ТОВ «Екомтех» -Українська компанія, створена групою менеджерів з великим досвідом роботи на ринку інформаційних технологій. Основним напрямком діяльності обрано контрактні поставки для корпоративних користувачів високотехнологічного комп'ютерного обладнання, програмного забезпечення та комплектуючих, а також сервісні послуги з впровадження та обслуговування поставлених продуктів. Стратегія компанії - уявлення клієнтам всього спектру продуктів і послуг, необхідних для формування і стійкої роботи корпоративної обчислювальної середовища.

Основні напрямки діяльності Екомтех:
- Поставка новітніх зразків обчислювальної техніки brand-name - потужних офісних і мультимедійних персональних комп'ютерів, серверів, професійних робочих станцій, ноутбуків і периферії.
- Поставка новітніх зразків обчіслювальної техніки brand-name - потужного офісних и мультимедійних персональних комп'ютерів, серверів, ПРОФЕСІЙНИХ робочих станцій, ноутбуків и периферії.
- Поставка і конфігурація мережевого обладнання 3Com, Cisco, Intel, Hewlett-Packard для побудови локальних і глобальних мереж Ethernet, Fast Ethernet, ATM і Token Ring.
- Поставка программного обеспечения - сетевых операционных систем и пакетов сетевого управления (Microsoft, Hewlett-Packard, Network Associates); комплексных систем защиты и мониторинга корпоративных сетей (Symantec, McAfee/Network Associates); коммуникационных пакетов и продуктов для Internet/Intranet (Microsoft, Symantec); инструментов проектирования и разработки приложений,многопользовательских лицензий на офисные приложения и т.д.
- Установка локальних мереж "під ключ", включаючи організацію кабельної системи будівлі в цілому, установку серверів, робочих станцій і активного мережного обладнання, розгортання мережевого ПО, підключення систем захисту даних і резервного копіювання.
- Установка локальних мереж "під ключ", включаючі організацію кабельної системи Будівлі в цілому, установку серверів, робочих станцій и активного Мережна обладнання, розгортання мережевих ПО, Підключення систем захисту Даних и резервного Копіювання.
- Абонентне сервісне обслуговування засобів обчислювальної техніки і програмного забезпечення з можливістю цілодобового виїзду фахівців до замовників.
- Индивідуальная сборка компьютерів по специфікаціи замовника.
Формула успіху сьогодні.
Екомтех пропонує не просто широкий набір комп'ютерного обладнання, програмних засобів і послуг практично для будь-якої області офісної діяльності. Ми пропонуємо спільний підхід до вирішення будь-яких проблем на основі якості, надійності, досвіду, новаторства і технологічного лідерства. Іншими словами - на основі останніх досягнень галузі.

Переваги компанії Екомтех
18 років на ринку
Успішно працюемо на ринку 18 років

Індивідуальний підхід
Завжди знаходимо необхідні рішення
Безкоштовна доставка
Доставка завжди в необхідні терміни