ЕКОМТЕХ

Про компанію Екомтех

18 років досвіду на ринку України
ТОВ «ЕКомТех» -Українська компанія, створена групою менеджерів з великим досвідом роботи на ринку інформаційних технологій. Основним напрямком діяльності обрано контрактні поставки для корпоративних користувачів високотехнологічного комп'ютерного обладнання, програмного забезпечення та комплектуючих, а також сервісні послуги з впровадження та обслуговування поставлених продуктів. Стратегія компанії - уявлення клієнтам всього спектру продуктів і послуг, необхідних для формування і стійкої роботи корпоративної обчислювальної середовища.

Послуги компанії
Наша задача – це збільшення продуктивності і стабільності існуючої IT-структури замовника. Ми завжди пропонуємо оцінку стану апаратної і програмної складової, для необхідної розробки стратегії для плана модернізації.
Проектний менеджмент та підтримка
Бізнес-мета проекту і його обмеження є для нас вирішальними факторами. Методика реалізації проекту відповідає вимогам контракту, рівню зрілості команди, умовами замовника, а також корпоративну структуру.
Cеврісне обслуговування
клієнтів
Ми зробили своїми пріоритетами задоволеність покупця і утримання його у числі тих, хто довіряє і які рекомендують (послуги та / або продукти компанії) іншим і намагаємося дотримуватися цього принципу.

Наші перваги
18 років на ринку
Успішно працюем на ринку 18 років
Індивідуальний підхід
Завжди знаходимо необхідні рішення
Безкоштовна доставка
Доставка завжди в необхідні терміни

Наше партнерство

Новини
10.01.21
CTA: ввізні мита на китайські товари приведуть до збільшення вартості ноутбуків в середньому на 120 доларів
За оцінками, споживачі в США будуть змушені платити в середньому на 14% більше за стільникові телефони; ціни на ігрові приставки можуть піднятися на 19%.
25.09.20
HTC запатентувала телефон-розкладачку з гнучким екраном назовні
Як повідомляє LetsGoDigital, тайванський виробник недавно отримав патент на складаний смартфон, схвалений Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (WIPO).
29.09.20
Карта пам'яті WD Purple на 1 ТБ створена для відеокамер з підтримкою ІІ.
Компанія Western Digital доповнила лінійку рішень для зберігання даних WD Purple картою пам'яті microSD на 1 ТБ, розробленої спеціально для ефективної і надійної роботи в режимі 24/7.

Наші контакти

ТОВ ЕКОМТЕХ
Україна, Київ, 04080, Вікентія Хвойки, 18/14,
БЦ Ост-Вест Експрес, 2й поверх, офіс 239.
Tel: (044) 454-2770
E-mail: root@ekomtech.kiev.ua
+380444542770